راهنمای استفاده از محصولات

با توجه به دارا بودن حق کپی رایت محصولات آکادمی نئورین، تمامی دوره ها و محصولات آموزشی بر روی اسپات پلیر قابل استفاده هستند که شما میتوانید توسط اسپات پلیر در ویندوز، مک و موبایل تمامی محصولات را به راحتی مشاهده کنید.

مراحل دریافت و استفاده از محصولات :

1- پس از خرید محصول مورد نظر خود به بخش “سفارش ها” در حساب کاربری رفته و بر روی “مشاهده” کلیک کنید تا پنجره ی دریافت لایسنس کد برای شما باز شود.

2- ابتدا اسپات پلیر را نسبت به نیاز خود (ویندوز، مک و ..) دانلود کنید و پس از نصب و اجرای آن لایسنس (کلید) مربوطه را کپی کرده و در پلیر خود قرار دهید تا محصول مربوطه در پلیر شما به راحتی باز شود.

 
نکات لازم به ذکر :

* زمانی که دوره ای را تهیه میکنید برای بار اول فایل های دوره در اسپات پلیر دانلود می شوند و هر باری که مجدد اسپات پلیر را باز کنید دیگر نیازی به دانلود مجدد دوره در پلیر نیست.

* بعد از خرید هر محصول نهایت تا 12 ساعت آینده نسبت به دریافت لایسنس کد آن اقدام کنید و آکادمی موسیقی نئورین هیچگونه تضمینی در قبال ماندگاری همیشگی محصول در پنل کاربری شما نمی دهد.

* بعد از خرید هر محصول و دریافت لایسنس (کلید) آن در پنل کاربری خود، حتما لایسنس مربوطه را در یک فایل تکست در سیستم خود ذخیره کنید و آکادمی نئورین مسئولیتی برای نگهداری از لایسنس کد برای همیشه در پنل کاربری شما را نخواهد داشت.

* بعد از خرید هر محصول، لایسنس آن در اسپات پلیر فقط بر روی یک سیستم قابل استفاده است که در صورت نیاز به اجرا شدن آن بر روی چند دستگاه میتوانید با پشتیبان دوره در تماس باشید.

* در صورت باز بودن هرگونه نرم افزار ضبط صدا، تصویر و … اسپات پلیر اجرا نخواهد شد به همین جهت ابتدا در صورت وجود چنین نرم افزارهای حتما آن را از روی سیستم پاک کرده یا در صورت باز بودن، پردازش آن را غیر فعال کنید.

راه ارتباطی :

در صورت هرگونه سوال برای استفاده از محصولات، پس از مطالعه ی کامل مطالب بالا میتوانید از راه ارتباطی زیر کمک بگیرید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. (لطفا از ارسال پیام های مکرر و تماس های متعدد با این شماره خصوصا در تایم های غیر اداری جدا خودداری کنید و صبور باشید تا پیام شما در اسرع وقت پاسخ داده شود)

تلگرام : 09354953329